Soupodnos s.r.o.

Sdílíme lásku pracovat s jídlem a v kuchyni již po pět generací

O nás

Jsme rodinná firma, která vyrábí a prodává hotová jídla a polévky.

Naše tradiční recepty celoevropské kuchyně jsou vyvíjeny týmem českých a francouzských kuchařů a jsou složeny z jednoduchých a 100% přírodních ingrediencí.

Nepoužíváme žádná aditiva ani konzervační látky.

 

Naše výrobky jsou vakuově baleny a pasterizovány, tím si uchovávají všechny své chuťové a výživové vlastnosti. V chladničce  Vám vydrží až po dobu 3 týdnů.

 

Kuře na víně se sušenými švestkami, kýta na smetaně, zeleninový gratin, dýňový krém a mnoho dalších receptů čeká na Vás, abyste je ochutnali doma, v kanceláři, s rodinou, s přáteli nebo v našem  bistru.

Image de Sam Bark

KDO JSME

Majitel Jerome Walter pochází z tradiční gaskoňské rodiny, žijící kousek od Bordeaux. Vášeň k jídlu má rodina od nepaměti v genech. Prababička byla excelentní kuchařka a cukrářka, Cuisine maminky se stala vyhledávanou mezi širokým příbuzenstvem a kamarády rodiny, tatínek a strýcové pracují v potravinářským průmysl a bratři jsou specialisté přes bio-maso.

vidět víc
food-3230799_1920.jpg

Naše pokrmy

Naše pokrmy jsou připravovány zásadně bez jakýkoliv konzervantů a aditiv. Jsou zpracovány šetrnou inovační technologií.  Nutričně a chuťově vyvážené pokrmy uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Naše výrobní postupy zaručí bezpečnost produktů, neboť jsou pasterizované a vakuově balené. Naše firma je držitelem certifikace HACCP.

vidět víc
Services personnalisés mise en caisse

Balení

Jsme zastánci ekologického balení. Naše krabičky jsou vyrobeny z recyklovatelného materiálu.

vidět víc